Unitati service autorizate pentru Sony

Unitati service autorizate pentru Sony




JudeţOraşFirmaTelefon
AlbaTG MURESADIAL ELECTRONIC0265.263.659 / 0365.401.728
ArgesPITESTICBC GROUP0248-222.895
BotosaniBOTOSANIGAMA SERVICE0231-586688
BotosaniBOTOSANIOMEGA IS COMM0231-581.033
BotosaniIASIOMEGA IS COMM0232-221.133
BrailaBRAILAARISTONA IMPEX0239/619608
BrasovBRASOVINTERACTIV0268-414.200 / 0268-324.100
BucurestiBUCURESTIABSOLUT VIDEO021-222.60.96 / 021-316.47.05
BucurestiBUCURESTIALTHEO GROUP INT021-411.00.90/021-411.02.89/021-411.16.70
BucurestiBUCURESTINEW LINK021-210.02.55
BucurestiBUCURESTINEW LINK021-242.03.05
BucurestiBUCURESTIOMEGA IS COMM021-210.88.24
BucurestiBUCURESTIOMICRON SERVICE021-224.26.61
BucurestiBUCURESTIORION ROMANIA 021-312.76.67
BucurestiBUCURESTIPECEF TEHNICA021-315.70.19 / 315.06.56/57 / 0744.488.149
BucurestiBUCURESTIVIDEOVOX SECURITY021-224.66.95
BuzauBUZAUELECTRONIA ELVO0238-712.522
BuzauPLOIESTIPECEF TEHNICA0744/524.748 0244/594.815
Caras SeverinRESITAP.F. RADIVOIEVICI BOGDAN0255-256.761
ClujCLUJ NAPOCAAXA ELECTRONIC 0264-414050
ConstantaCOMANESTIOMEGA IS COMM0234-372.123
ConstantaConstanţaTRANS SONECO0241-698.149
CovasnaSFANTU GHEORGHEKOLAVI0267-36.18.47
CovasnaTG.SECUIESCKOLAVI0267-361.847
DambovitaPLOIESTIPECEF TEHNICA0744/524.748 0244/594.815
DoljCRAIOVATELSANORD SERVICE0251-599.434
GalatiGALATITELEVIDEO0236-466.660
GalatiIASIOMEGA IS COMM0232-221.133
HarghitaTG MURESADIAL ELECTRONIC0265.263.659 / 0365.401.728
HunedoaraDEVAWEGATECH0254.211.261
IasiIASIOMEGA IS COMM0232-221.133
MaramuresBACAUOMEGA IS COMM0234-518.576
MaramuresBAIA MARENOSTRALE IMPEX0262-424.167 / 218.093
MuresTG MURESADIAL ELECTRONIC0265/263.659/0365.401.728
NeamtPIATRA NEAMT2M ELECTRONIC0233.233.404
PrahovaPLOIESTIPECEF TEHNICA0244-594.815/0344.403.030
Satu MareSATU MAREPENTAGON SERVICE0261-768.240
Satu MareSATU MAREPENTAGON SERVICE0261-770.081
SuceavaSUCEAVAOMEGA IS COMM0230-521.299
SuceavaSUCEAVASPECTRA SERVICE0230-530.727
TulceaTULCEAR.G.B.0240-531.300 / 0240-532.300
ValceaRAMNICU VALCEAHI-FI INTEGRAL SERVICE0250-734.571 / 0729.158.393
VasluiIASIOMEGA IS COMM0232-221.133
VranceaFOSSANIOMEGA IS COMM0237-220.015




Daca ai o intrebare legata de acest produs, nu ezita sa intrebi. Vei primi un raspuns fie de la administratorul paginii, fie de la ceilalti utilizatori care au intampinat aceeasi problema.

Your email address will not be published. Required fields are marked *