Unitati service autorizate pentru LG

Unitati service autorizate pentru LG




<

JudeţOraşFirmaTelefon
AlbaALBA IULIAPWL LOGIC COM0255-826.451
AradARADGOLDTELEVIDEO SERVICE0257-368.945
AradARADVIDEODEP0257.210.763/0740.211.288
ArgesPITESTIELECTRO DEPAN0248-219.100
BacauBACAUVIDEOCOMPLEX0234-581.194/0722.851.647
BihorORADEAROM SERV PREST0259-415.437
BihorORADEAROM SERV PREST0259-415.437
Bistrita NasaudBISTRITAAMIO ELECTRONIC SERVICE0263-211.504 / 0801.000.110
BrailaBRAILAADACOOL SERVICE0239-611.719 / 623.719 / 0723.598.140
BrasovBRASOVGIR-IM ELECTRONIC0268-329.161
BrasovBRASOVJIDA0268-325.480 / 0268-401.672 / 0745.255.133
BrasovBRASOVPROMOS RG0268-420.164
BucurestiBUCURESTICALL CENTER031-2283542
BucurestiBUCURESTIELECTRONIC SUPORT DIVISION (EDS)0721.721.824/ 021.326.60.63
BucurestiBUCURESTITEHNOCLIMA021-211.35.52
BuzauBUZAUELECTRONIA ELVO0238-712.522
BuzauBUZAUTEHNOFRIG ISTRIA0238-722.833
CalarasiCALARASITELESTAR0242-313.549
Caras SeverinCARANSEBESAS CONEX0255-516.362
Caras SeverinRESITAP.F. RADIVOIEVICI BOGDAN0255-256.761
ClujCLUJ NAPOCAAXA ELECTRONIC 0264-414050
ClujDEJALPRO ELECTRONIC0264-220.982
ConstantaCONSTANTACONTROL SERVICE0241-512.061
ConstantaCONSTANTADIMOS 0241-69 02 77/ 0722.545.467 / 0788.498.053
CovasnaResitaA.F.MIHUTI0255-225165
CovasnaSFANTU GHEORGHEKOLAVI0267-36.18.47
CovasnaSFANTU GHEORGHETELECOM SERVICE0267-352.434
CovasnaTG.SECUIESCKOLAVI0267-361.847
DambovitaTARGOVISTETOTAL ELECTRONIC SERVICE0245-213.604
DoljCRAIOVAMEGASTAR0251-410.977
GalatiGALATITELEVIDEO0236-466.660
GalatiTECUCIDANCRIS0744.611.959 / 0236-820.244
GalatiTECUCINUMERIC0745.034.591
GiurgiuGIURGIUFLORIAN0246-211.302
GorjTARGU JIUINIDAN0253-210.475 / 210.595/228.444
HarghitaMIERCUREA CIUCTRIO SERVICE0266-314.369
HunedoaraDEVAWEGATECH0254.211.261
HunedoaraPETROSANIELECTRO STAR0254-545.632 / 0801.000.110
IalomitaSLOBOZIAELECTRON TV0243 211.129 / 0243-230.713 / 0722.318.815
IalomitaSLOBOZIASERVISTEF0243-206.180/0788.457.061
IasiIASICOMITEL0232-210.054 / 261.072
IasiIASISAT0232-264.389 / 214.621
MaramuresBAIA MARENOSTRALE IMPEX0262-424.167 / 218.093
MaramuresSIGHETU MARMATIEIP.F. VARGA IULIU IOSIF0262-310.564
MehedintiCRAIOVAMEGASTAR0251-410.977
MehedintiTURNU SEVERINDUOTOS COMPUTERS0252-331.024/0252-316.702/0352-800.643/0751.080.270/0723.753.460
MuresTARGU MURESALTISAN SERVICE TEAM0265-266.445 / 0744.503.798
NeamtPiatra NeamtFrigo Serv Com0233-225576
NeamtPIATRA NEAMTHLD SERV0233-214.001
NeamtTURNU SEVERINMICROVISION0252-369.702
OltCARACALGENVEL WLD0724.451.986
OltCRAIOVAMEGASTAR0251-410.977
OltSLATINAEST0249-439.430 / 430.736
OltSLATINASTOICA PRESERV CUANTIC0249-433.189
OltSLATINATERMOFRIG0249-431.306
PrahovaBUSTENIMASTERS BUSTENI0244-322.990/0723.291.391
SalajZALAUPROELECTRO0260-610.512 / 661.408
Satu MareCAREITOTH ELECTROSERVICE0261-866.371
Satu MareSATU MAREAISBERG0744.513.642
SibiuSIBIUANDASIL IMPEX0269-232.515 / 0744.609.716
SibiuSIBIUHOBBY0269-217.013 / 241.141
SuceavaSUCEAVABI-CIM INTERNATIONAL0230-213.784 / 215.080
TeleormanALEXANDRIAELSI COM0247.311.427
TimisTIMISOARASERVICE SOLUTIONS0256-214.877
TulceaCONSTANTADIMOS0241-69 02 77/ 0722.545.467 / 0788.498.053
TulceaTULCEATASTE PRO0240-515.124 / 516.838
ValceaRAMNICU VALCEAFRIGOTECH0250-713.738
ValceaRAMNICU VALCEAHI-FI INTEGRAL SERVICE0250-734.571 / 0729.158.393
VasluiBARLADBRIO0235-421.414 / 424.408
VasluiBARLADTRIO SERVICE0235-423.577
VasluiVASLUIELIND SERVICE0235-321.653
VranceaFOCSANINUMERIC0237-624.453
VranceaFOCSANIPOWER SERV0237-626.518 / 0237-622.876/0237-626.032




Comments

  1. By Gavrilescu Adriana

Daca ai o intrebare legata de acest produs, nu ezita sa intrebi. Vei primi un raspuns fie de la administratorul paginii, fie de la ceilalti utilizatori care au intampinat aceeasi problema.

Your email address will not be published. Required fields are marked *