Unitati service autorizate pentru Zelmer

Unitati service autorizate pentru Zelmer




Nr. CrtOras / JudetNume firma / Adresa firmaTelefon / FaxPersoana contactAdresa e-mail
1ALBA IULIA Judet Alba – Cod 510041SC POLLSTAR COMPANY SRL str. Ariesului nr. 3, bl. 103 Vasile Goldis nr. 30258814339
0258825236

0258814760
0744602112

Joldes Gheorghepollstarcomp@yahoo.com
2ALEXANDRIA Judetul Teleorman – Cod 140043SC ELSI COM SRL Str. Av. Alex. Colfescu nr. 460257311427
0724798941
Iris Samuelselsi57@yahoo.com
3ARAD Judetul Arad – CodSC ELECTRO TEHNIC SERVICE SRL Calea Timisorii nr. 38 (sediul social) Str. Gutenburan nr. 89 (punct de lucru0257287050
0257288504
Aurel Mosneagetsarad@yahoo.com
4BAIA MARE Judet Maramures – Cod 430221SC NOSTRALE IMPEX SRL Bd. Republicii nr.10262218093 0331401291 0744828667Ardelean Vasilenostrale@yahoo.com
5BAIA MARE Judet Maramures – Cod 430273SC ONEDIN SRL Str. Margeanului nr.2 Str. Florilor nr.3/780262274984 0262224850 0744636766Lumezeanu Constantinonedin@rdslink.ro
6BARLAD Judetul Vaslui – 731088I.I STARODUB CONSTANTIN Bd. Epureanu nr.42 bl.C1 sc.B parter0235423124 0722233490Constantin Starodubstarodubpotential@yahoo.com
7BARLAD Judetul Vaslui – Cod 731209BARLAD Judetul Vaslui – Cod 731209235410627 0745836375Costel Bordeianubcn0924@yahoo.com
8BISTRITA Judet Bistrita – Cod 420079SC EXPERT HOLDING SRL Str. Alba Iulia nr.140263237024 0740340195Alin Remus ParauanAlin Remus Parauan
9BOTOSANI Judet Botosani – Cod710022SC GAMA SERVICE SRL Str. Stefan cel Mare nr.100231586688 0331811584 0744844502Sumanariu Viorelgamaserv17@gmail.com
10BRAILA Judet Braila – Cod 810204SC TEVION SERV SRL Str. General Eremia Grigorescu bl.3A parter0239629585 0746066174Cucu Manuelcucu.manuel@yahoo.com
11BRAILA Judet Braila – Cod 810204SC ADACOOL SERVICE SRL Str.Grivita nr.1210239623719 0239611719 0723598140Vasile Aioaneioffice@adabr.ro service@adabr.ro reznicspiru@yahoo.com
12BRASOV Judet Brasov – Cod 500205SC PROMOS-RG SRL Str. Moldovei nr.10268420164 0368405340 0744315399Concz Alparpromos@rdsbv.ro
13BUCURESTI Cod 022146SC ADATTI PROD COM IMPEX SRL Bd. Chisinau nr.25 bl.A8 parter ap.3021255.45.11 021255.68.68 0741237404 0722283983Toitan Dumitruoffice@lgservice.ro
14BUSTENI Judetul Prahova – Cod 105500SC MASTER’S SRL Bd. Libertatii nr.144 (punct de lucru)0244322990 0244320787 0723291391Adrian Nargeamasters@xnet.ro
15BUZAU Judet Buzau – Cod 120281SC ELECTRONIA ELVO SRL Str.Unirii nr.1, bl.126, parter, ap.10238712522 0723380650Voicu Nicolaeelectronia@buzau.ro
16CALARASI Judet Calarasi – Cod 910009SC MITU SERVCOM SRL Aleea Garii nr.190342101281 0721418869Mitu Claudiumitu.servcom@yahoo.com mogoolh@yahoo.com
17CAMPULUNG Judetul ArgesSC INTEX PRIM SRL Str. Negru Voda nr.1260248510700 0729093002Pristavu Gheorgheavtv@muscel.ro
18CARANSEBES Judet Caras Severin – Cod 325400SC PROFIMEX SRL Str. Horia nr.140255512002 0722472824Dan Mocanuprofimex@xnet.ro
19CLUJ NAPOCA Judet Cluj – Cod 400663SC TRANSILVANIA SERVICE GRUP SRL Str. Calea Turzii nr.231-233 (sediu social) Calea Manastur nr.105 (punct de lucru)0264425250 0264425106 0733339050 0740139115Hirt Dumitru Mihai Marcutsg@telezimex.ro mihai.marcu@doctorvideo.ro office@doctorvideo.ro
20CONSTANTA Judetul Constanta – Cod 900538SC MILLEX GRUPPEN SRL Str.Pescarilor nr.26 bl.MZ11 parter0241544391 0724544391 0745056869MERCAS MIHAImillexgruppen@yahoo.com
21CRAIOVA Judetul Dolj – Cod 200170S.C. GALES ELECTRONIC SERVICE S.R.L Str. Brazda lui Novac Bl. A 7 sc 1 ap 40251.422.877 0351.178.425Socol Danielwww.gales.ro gales_com@yahoo.com
22CRAIOVA Judetul Dolj – Cod 200485SC MEGASTAR EXIM SERVICE SRL Str. Nanterre nr.210351420103 0251410977 0742221560 0742221561 0251412210Paun Mihaela Stoica Lucianmegastar@yahoo.com servicemegastar@yahoo.com
23CRAIOVA Judetul Dolj -Cod200151SC TELSANORD SRL Str. Pascani nr.26 bl.A1 sc.1 ap.20251599434 0765042908Pasat Florin Aura Catilatelsanord@gmail.com
24DEJ Judetul Cluj – Cod 405200SC ALPRO ELECTRONIC SRL Aleea Tomis nr.13 bl.B60 ap.2 (punct de lucru)0264220982 0740163296 0744645792Igna Calin Alexandru 
25FOCSANI Judet Vrancea – Cod 620024SC DYASERV SRL Str. Stefan cel Mare nr.60237263702 0723744617 0746224617Diaconu Reludyaserv@mail.com
26GALATI Judet Galati – Cod 800098SC TELEVIDEO SERVICE SRL Str.Brailei nr.82, bl.BR4C, parter0236466660 0722355213 0788850090Taru Romeotelevideo.service@gmail.com
27GIURGIU Judet Giurgiu – Cod 080101SC FLORIAN SRL Str. Tabiei (Independentei) nr.150246211302 0722552711Florian Ionescuflorian_giurgiu@yahoo.com
28IASI Judet Iasi – Cod 700064SC SAT SRL Str.Stefan cel Mare nr.11-130232264389 0232214621 0788163331Tautu Constantinconstantin_tautu@yahoo.com
29MANGALIA Judetul Constanta – Cod 905500SC TELEFONICA 2000 SRL Sos. Constantei nr.41 bl.4g ap.30241756640 0722565389 0722614304 0743335850Chiper Iulianoffice@telefonica2000.ro
30MIERCUREA CIUC -Cod530141A.I. BENKO IMRE SRL Str. Brasovului nr.9 sc.A ap.30742831359Benko Imremacilaci008@clicknet.ro
31ONESTI Judetul Bacau – Cod 601095SC LOCAL SERV SRL Str. Sfintii Apostoli nr.2 bis0334230849 0745617995Raileanu Mihaiservice@localserv.ro
32ORADEA Judetul Bihor – Cod 410053SC ROM SERV PREST SRL Str. Calea Clujului nr.4, ap.80259415437 0722622858Ion Gâdoiunelugadoiu@gmx.net
33ORADEA Judetul Bihor – Cod 410161SC MEGA SERVICE SRL Str.Rozmarinului nr.28 (punct de lucru)0259424211 0259267311 0733093781 0722718422 035980079Mihaela Szilaghymihaelaszilagyi@yahoo.com
34PIATRA NEAMT Judet Neamt – Cod 610023SC 2M ELECTRONIC SRL Str. Piata Mihail Kogalniceanu bl.i2/16 parter0233233404 0233214001 0765279279 0727890928 0744822235Stelian Ciobanuservice@doimelectronic.ro
35PIATRA NEAMT Judet Neamt – Cod 610226SC TPO SERVICE SRL Str. Mihai Viteazul bl.C3 parter0233219282 0745774661Virgil Podariuaurelia.podariu@tpoplus.ro
36PITESTI Judet ArgesSC ARGESSIS ELECETROCASNICE SRL str. TRIVALE, BL.12C, AP.370348430717 0724276134 0724561090Florea Marinargessis_florea@yahoo.com
37PITESTI Judet ArgesSC CBC DIVERS SERVICE SRL Str. I.C. Bratianu nr.240248222895 0726520117Tronac Adriancbc@clicknet.ro
38PLOIESTI Judet PrahovaSC BRASOR SERVICE SRL Str. Torcatori nr.30723176836 0761562909 0344104169Bratulescu Sorinsorin.bratulescu@yahoo.com
39PLOIESTI Judet Prahova -Cod 100154SC IRISTAV SERVICES SRL str. Romana nr.1180244517539 0721230819 0740087537Sorin Stavre Podaru Dragossorinstavre@yahoo.com
40RAMNICU VALCEA Judet Valcea – Cod 240151SC HI-FI INTEGRAL SERVICE SRL Str. Regina Maria nr.7, bl.C1, parter0250734571 0250734581 0723641559 0250234581Tatian Tanasescutatiantanasescu@hifiservice.ro office@hifiservice.ro office@hifiservice.ro
41RESITA Judetul Caras Severin – Cod 320126SC TERRANOVA ELECTROCASNICE SRL Aleea Tineretului bl.5 ap.12 parter0255210961 0745929963Mihuti Vasileterranovaelectro@rdslink.ro
42SATU MARE -Cod 440079 Judet Satu MareSC PENTAGON SERVICE SRL Str. Avram Iancu nr.250261770081 0361882883 0744513643Andrisan Claudiupentagon.electronics@gmail.com
43SATU MARE Judetul Satu Mare – Cod 440167IND. PAPER IOSIF Bd. Lalelei bl.R70261759795 0740541723Paper Iosifpaperiosif@yahoo.com
44SIBIU Judet Sibiu – Cod 550276SC ELECTROCASNIC SERVICE Str. Moldoveanu nr.510269442253 0744540734 0744641567Bartos Czaba Arcasbartos_csb@yahoo.com
45SLATINA Judet Olt – Cod 230053SC MULTISERVICE GSM SRL Str. Ecaterina teodoroiu bl.6 sc.A ap.10349402674 0723272390 0723370530Manescu Adrianmultiservicegsm@yahoo.com
46SLOBOZIA Judet Ialomita – Cod 920055SC ELECTRON TV SRL Bd. Matei Basarab bl.G sc.A (punct de lucru)0243211129 0722318815Paraschiv Virgiliuelectron_tv@yahoo.com
47"SUCEAVA Judet Suceava – Cod 720004SC BI-COM INTERNATIONAL SRL Str.Stefan cel Mare nr.3 bl.80230213784 0724889229 0721867398 0230520196Bumbu Nicadorbi_com_international@yahoo.com
48TARGOVISTE Judetul Dambovita – Cod 130049SC WINNER SRL Str. Gen.I.E.Florescu bl.B1 parter (punct lucru)0245217064 0722329319 0724529672Gheorghe Margaritwinservice4all@yahoo.com
49TARGU JIU Judet Gorj – Cod 210158SC AUDIOTEHNIC SRL Bd. Republicii bl.3, sc.1, ap.10253213456 0722622556Mititelu Tudoraudiotehnic2003@yahoo.com
50TARGU MURES Judetul Mures – Cod 540147SC ADIAL ELECTRONIC SRL Str.Piata Garii nr.50265211272 0265211002 0744503789Andrei Sarcaniboom.adial@gmail.com
51TARGU SECUIESC SFANTU GHEORGHE Judet Covasna – Cod 525400SC KOLAVI SRL Str.Kossuth L. nr.4 (Tg.Secuiesc) Str.Cringului nr.18, bl.8, sc.A, ap.3 (Sf.Gheorghe)0267361847 0267352519 0722436459Kiss Zoltankolavi@netpont.ro
52TIMISOARA Judet Timis – Cod 300774SC SYSTEM TELEDATA SRL Str. Gavril Musicescu nr.1360256466663 0256491518 0722374137Dragota Valeriusystemteledata@yahoo.com
53TULCEA Judet Tulcea – Cod 820004SC TASTE PRO SRL Str.Babadag nr.10 bl.4 parter0240515124 0741154329Radu Avramtaste_pro_tl@yahoo.com
54TULCEA Judet Tulcea -Cod 820048SC INTERSTAR NET SRL Str. Pacii nr.17A0240 519022 0788 356628"Radu Catalinoffice@interstarnet.ro
55TURNU SEVERIN Judet Mehedinti – Cod 220004SC VICTORIA COMPUTERS SRL Bd. Revolutiei nr.9 bl.E2 sc.2 parter ap.30252330025 0252316702 0252322616 0723581992Stelescu Raduelectronice_victoria@yahoo.com
56VASLUI Judet Vaslui – Cod 730204SC ELIND SERVICE SRL Str. Traian bl.228, sc.C, parter, ap.10235321653 0724272225Cazan Constantinelind.service@xnet.ro
57ZALAU Judet Salaj – Cod 450061SC PROELECTRO SRL Str. Crisan nr.32, bl.V2, ap.30260610512 0744785132 0260661408Darjan Nicolaeproelectro_zalau@yahoo.com proelectro@astral.zalau.ro




Daca ai o intrebare legata de acest produs, nu ezita sa intrebi. Vei primi un raspuns fie de la administratorul paginii, fie de la ceilalti utilizatori care au intampinat aceeasi problema.

Your email address will not be published. Required fields are marked *